Крим накрили блекаути після чергових вибухів

У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталися серія вибухів, які спровокували перебої з електропостачанням у кількох містах. Жителі різних районів півострова почали повідомляти про вибухи ще у вечірні години в неділю. Гучні звуки та роботу засобів протиповітряної оборони відчули мешканці Армянська, Феодосії, Севастополя та інших населених пунктів. Також з’явилася інформація про перебої з електропостачанням у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Попередньою атакою 21 червня була пошкоджена Таврійська теплоелектростанція, де зафіксували вигорілий резервуар, обгорілий фасад будівлі та інші пошкодження. Офіційної інформації від окупаційної влади Криму про наслідки вибухів поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *