За даними CNN, війна в Ірані обійшлася Пентагону у 40 мільярдів доларів, включаючи витрати на боєприпаси, знищену техніку та збитки. Міністерство оборони несе основний тягар витрат, але інші відомства також витратили близько 1 мільярда доларів. Ціни на бензин значно зросли під час конфлікту, а домогосподарства витратили на енергоносії більше, ніж вони б заплатили у звичайний час. Світ втратив 1,15 мільярда барелів нафти, що також спричинило зростання інфляції. Ціни продовжують зростати швидше, ніж заробітна плата американців, що призвело до того, що інфляція з’їла підвищення зарплати у квітні та травні.
Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN
