МЗС відреагувало на удари Росії по кораблям

Міністерство закордонних справ України повідомило про нічну атаку Росії на судна в Чорному морі. Одне з нападених суден належало Туреччині. Міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що ця атака сталася після візиту високопосадової делегації з Туреччини до Росії. У результаті атаки екіпажі трьох суден були атаковані, але екіпажі двох інших суден під прапорами Палау та Белізу не постраждали. На жаль, один член екіпажу загинув. Сибіга закликав міжнародну спільноту та Міжнародну морську організацію реагувати на цю атаку та визнати її порушенням міжнародного права та свободи судноплавства. Також було зазначено, що міністр закордонних справ Туреччини відвідав Москву перед цим і зустрівся з російським диктатором Путіним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *