Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку під час спеціального звернення на Даунінг-стріт. Він пояснив, що приймав рішення з метою ставити країну на перше місце, і тому піде з посади лідера Лейбористської партії. Стармер звернувся до національного виконавчого комітету партії з проханням затвердити графік виборів лідера. Він залишиться на посаді прем’єр-міністра до закінчення виборів, які заплановані на липень. При цьому вже відомо, що мер Великого Манчестера Енді Бернем може висунути свою кандидатуру на посаду лідера партії. Стармер прийшов до висновку, що його подальше перебування на посаді стало неможливим через відсутність підтримки у власній партії.
Прем’єр Британії оголосив про відставку
