Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках

Головний тренер Динамо Ігор Костюк заявив, що команда готова до старту в кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє в першому відбірковому раунді з румунською Університатею Клуж. Костюк зазначив, що жодний суперник не є легким на цьому етапі, тому вони поважають свого суперника. Тренер зауважив, що команда повинна бути готовою перемагати будь-кого, і вони налаштовані на високий рівень конкуренції. До поєдинків гравці підготовлятимуться уважно, вивчатимуть сильні та слабкі сторони суперника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *