В Україні зафіксували нові знеструмлення

Сьогодні рано вранці в п’яти регіонах України сталося відключення електропостачання через атаки з боку Росії на об’єкти енергетичної інфраструктури та погодні умови. Згідно з повідомленням Укренерго, споживачі в Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях залишилися без світла. Також через грозу та сильний вітер були відключені частково або повністю 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині. Ремонтні бригади вже працюють на відновленням електромережі. Споживання електроенергії знизилося через безхмарну погоду, що сприяє ефективній роботі сонячних електростанцій. Енергетики рекомендували громадянам користуватися електроприладами у періоди найбільшої продуктивності сонячних електростанцій та обмежити споживання вечерями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *