Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”

На Івано-Франківщині була розкрита корупційна схема у санаторії, де більше 15 мільйонів гривень були втрачені через фіктивне працевлаштування. Група з п’яти людей, включаючи заступницю директора, керівницю санаторію, інспекторку з кадрів та двох бухгалтерів, причетна до цієї схеми. Вони працевлаштовували фіктивних працівників, які отримували зарплату, але не приходили на роботу. Гроші знімалися готівкою та розподілялися між учасниками схеми. Частина фіктивних працівників були родичами організаторки. П’ять осіб, яким оголошено підозру, обвинувачуються у незаконному заволодінні майном у великих розмірах. Усім їм встановлено запобіжні заходи у вигляді застави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *