Президент США Дональд Трамп заявив в соцмережі Truth Social, що Іран не стягує жодних платежів з суден, які проходять через Ормузьку протоку. Трамп відхилив ідею, що Іран отримує гроші від суден, і наголосив, що США не надавали Ірану грошей або розблоковували заморожені активи. Він також заявив про намір закуповувати продовольство для іранського населення у фермерів США, використовуючи кошти, які перебувають під контролем Сполучених Штатів. Трамп також відзначив рекордний обсяг нафти, який щодня проходить через Ормузьку протоку, та підтримав відкриття тимчасового транзитного коридору в Ормузі без стягування митних зборів.
Трамп зробив заяву, щодо платного проходу через Ормуз
