На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл

У Чернігівській області рада оборони прийняла рішення про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з 1 липня. Ця масштабна евакуація стосується десятків сіл у різних районах області. Жителі цих населених пунктів мають покинути свої домівки через загрозу безпеки. Деякі з цих сіл вже були евакуйовані під час зими, але частина мешканців відмовилася від переїзду. Наразі у цих зонах продовжують проживати близько тисячі людей, серед яких є 120 дітей. Влада планує завершити евакуацію протягом двох місяців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *