Сьогодні вранці війська Російської Федерації атакували АЗС у містах Суми та Запоріжжя. Інформацію про це підтвердив в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. У Сумах внаслідок атаки виникла пожежа на одній з АЗС. Інформація про постраждалих поки що уточнюється. Запоріжжя також постраждало від атаки, і дим, який помітний у місті, пов’язаний із наслідками цієї атаки.
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
