Мер одного з міст на Київщині був підозрюваний у незаконному заволодінні землею та розтраті бюджетних коштів на суму понад 75 мільйонів гривень. За даними прокуратури, він влаштовував схему, якою земельні ділянки переходили у приватну власність через підставних осіб, а потім легалізувалися шляхом укладення угод з третіми особами. Також меру висунули звинувачення у розтратах бюджетних коштів під час виконання договору з озеленення території міста. Прокуратура вимагає тримати його під вартою або внести заставу на суму 75 мільйонів гривень, а також відсторонити від посади. У службовому кабінеті мера були зафіксовані розмови, що можуть свідчити про підготовку схем незаконної приватизації землі та одержання неправомірної вигоди.
Мер міста на Київщині отримав підозру
