Українські правоохоронні органи викрили ще чотирьох поплічників ФСБ Росії, які виконували замовні підпали у Кіровоградській та Одеській областях. Злочинці, які були завербовані російською спецслужбою, підпалювали автомобілі Сил оборони за допомогою легкозаймистих сумішей. У Кіровоградській області зловмисники підпалили два пікапи ЗСУ, які проходили техобслуговування після виконання завдань на фронті. Вони також планували підрив електропоїзда, закладаючи саморобну бомбу під залізничні колії. В Одеській області був затриманий мобілізований, який самовільно залишив військову частину та почав виконувати замовні підпали, намагаючись знищити вогнем військовий транспорт українських воїнів. Зловмисникам загрожує до 10 років ув’язнення.
Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами
