У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими оголосили про успішний обмін полоненими між Україною і Росією. У результаті цього обміну додому повернулись 160 українських військових, які були у полоні з 2022 року. Серед звільнених були представники різних військових підрозділів, які брали участь у захисті держави на різних напрямках, зокрема на Донеччині, Луганщині та інших. Також повернулися оборонці Маріуполя. Всі звільнені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування і підуть на реабілітацію після тривалого перебування у полоні. Координаційний штаб висловив вдячність США та ОАЕ за посередництво у цьому обміні. Загалом за час існування штабу вдалося повернути з полону 9606 військових та цивільних осіб.
Україна повернула з полону 160 військових
