США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після того, як декілька разів відтермінували їх дію. Останнє послаблення санкцій закінчилося 16 червня і не було продовжене. Цю інформацію оприлюднив уповноважений Президента України з санкційної політики Владислав Власюк. У березні США частково послабили санкції на російську нафту з огляду на загрози стабільності світового енергетичного ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *