Президент США Дональд Трамп заявив, що Іран атакував судна в Ормузькій протоці, порушивши угоди про припинення вогню. В результаті атаки один безпілотник пошкодив верхню палубу одного з кораблів, але він зміг продовжити рух. США збили ще три безпілотники, які були спрямовані на цей корабель. Трамп назвав цю атаку “безглуздим порушенням” угод про припинення вогню. Наразі не відомо, яке саме судно постраждало та коли саме сталася атака, але ЗМІ повідомляють, що це сталося біля узбережжя Оману. США та Іран все ще ведуть переговори щодо умов мирної угоди, включаючи питання про проходження суден через Ормузьку протоку та майбутнє запасів урану в Ірані. Згідно з угодою, сторонам потрібно узгодити ці деталі протягом 60 днів.
Трамп звинуватив Іран в “безглуздому” порушенні перемир’я
