Україна повернула з полону Росії сімох цивільних

Українські громадяни, які були утримані у неволі в Росії після окупації певних областей в 2022 році, повернулися додому. Серед них були люди віком від 35 до 66 років, яких незаконно затримали росіяни. Омбудсмен Дмитро Лубінець повідомив, що це сталося завдяки його роботі з російським уповноваженим з прав людини. Деяких громадян викрали через їхні зв’язки з українською армією або активну участь у захисті своєї країни. Одного звільненого українця також вдалося повернути додому раніше разом з Ангелою Тайрою, яка також була утримана в неволі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *