Український легкоатлет Олег Дорощук встановив світовий рекорд сезону, стрибнувши на висоту 2.33 м на турнірі Меморіал імені Віталія Лонського в Бердичеві. Цей результат дозволив йому стати переможцем змагань і отримати золоту медаль. Дорощук перевершив попередній рекорд, встановлений чеським спортсменом, та спробував також підкорити планку на висоті 2.35 м, але цього разу йому це не вдалося. Українець продемонстрував високий рівень підготовки і вражаючі результати на цих змаганнях.
На турнірі в Бердичеві Дорощук виступив із світовим рекордом сезону
