У понеділок в Україні відбулося відключення електроенергії у семи областях через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Найскладніша ситуація спостерігається в Донецькій та Херсонській областях. Також внаслідок обстрілів постраждали Сумська, Харківська, Миколаївська, Чернігівська та Запорізька області. В енергетиці відзначають, що споживання електроенергії зросло через підвищення температури та активне використання кондиціонерів. Громадянам рекомендують переносити споживання енергії на час роботи сонячних електростанцій для підвищення ефективності.
Названо області, де складна ситуація зі світлом
