Названо області, де складна ситуація зі світлом

У понеділок в Україні відбулося відключення електроенергії у семи областях через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Найскладніша ситуація спостерігається в Донецькій та Херсонській областях. Також внаслідок обстрілів постраждали Сумська, Харківська, Миколаївська, Чернігівська та Запорізька області. В енергетиці відзначають, що споживання електроенергії зросло через підвищення температури та активне використання кондиціонерів. Громадянам рекомендують переносити споживання енергії на час роботи сонячних електростанцій для підвищення ефективності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *