У Криму введено обмеження на подачу електроенергії через удари українських безпілотників по енергетичних об’єктах регіону. Також зменшено кількість потягів, які з’єднують Крим з Росією. Режим обмеження електропостачання оголосив “глава” Севастополя Михайло Развозжаєв, пояснюючи це необхідністю уникнути аварій в енергосистемі. Компанія “Крименерго” також повідомила про відключення електроенергії вибірково. На додаток, зменшено кількість залізничних поїздів, що сполучають Крим із Росією. Причини цих заходів окупаційна влада не розкрила. Українські безпілотники в ніч на 25 червня здійснили удари по електростанціях у Криму, що призвело до порушень у енергопостачанні багатьох міст регіону.
Атака на Крим: “влада” впроваджує “вимушені заходи”
