Із 1 липня до 31 серпня проїзд у міському громадському транспорті для школярів Києва стане платним. На період літніх канікул для них діятиме знижка 75% на проїзні квитки. Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації в четвер, 25 червня. У КМДА нагадали, що безоплатний проїзд для учнів діє лише протягом навчального року. На час літніх канікул ця пільга традиційно призупиняється. Водночас школярі денної форми навчання можуть придбати пільгові проїзні зі знижкою 75%. Проїзний безліміт на місяць коштуватиме 325 гривень. Якщо школяр купує разову поїздку на свій учнівський квиток, знижка 75% на неї не поширюється.
Окрім школярів, з 1 липня платити за проїзд на загальних підставах зобов’язані курсанти вищих військових навчальних закладів столиці.
Пільговий документ на липень та серпень можна швидко придбати у застосунку Київ Цифровий, терміналах самообслуговування, у застосунку EasyPay або безпосередньо на сайті ГІОЦ.
Для учнів денної форми навчання доступні такі варіанти пільгових проїзних:
Частина киян тимчасово втратить право на безкоштовний проїзд
