Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні

Іран відповів ударами безпілотників і ракет по військових об’єктах США в Кувейті та Бахрейні після ударів, які нанесли американські війська на Іран. КВІР і іранський телеканал Press TV підтвердили цю інформацію. Удари США порушили припинення вогню і призвели до припинення дипломатичних процесів, заявили в КВІР. Відомо, що атаки були спрямовані на ключові військові об’єкти, такі як авіабаза у Кувейті та штаб П’ятого флоту США в Бахрейні. Іранські військові зазначили, що це була відповідь на атаки від США. КВІР погрожував “нищівною відповіддю” американським військовим. Нагадаю, що американські військові також заявили про удари по Ірану відповідно до нападу на танкер у Ормузькій протоці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *