Сьогодні вранці у Києві були проблеми з електропостачанням в деяких районах міста. Світло відключило у Дніпровському, Голосіївському та Дарницькому районах. Спочатку без електроенергії залишилися мешканці лівобережної частини міста, а потім проблеми поширилися і на правий берег. Через відключення електрики тимчасово зупинено рух фунікулера. Інформацію про перебої поширили місцеві пабліки.
Кілька районів Києва залишилися без світла
