Директор команди Олександра Усика, Сергій Лапін, пояснив, чому боксер вирішив відмовитися від титулів WBC, WBA та IBF у надважкій вазі. Він заявив, що Усик хоче надати іншим боксерам шанс боротися за пояси, зокрема своєму колишньому супернику Ентоні Джошуа. Це рішення пов’язане з майбутніми планами Усика в суперважкій вазі, де він хоче завершити кар’єру в США. Лапін також зазначив, що Усик зберіг собі пояс The Ring.
Лапін прокоментував відмову Усика від поясів, пославшись на перспективу
