Президент України Володимир Зеленський оголосив, що з 22 червня ретранслятори на території Білорусі, які використовувалися для направлення російських ударів по українських містах, більше не працюють. Цю інформацію він отримав від військових та розвідки. Зеленський наголосив, що вони не знають, чи були ретранслятори демонтовані, але вони продовжують вивчати ситуацію. Раніше президент вимагав від Лукашенка демонтувати ці ретранслятори, що були встановлені в Білорусі та використовувалися для обстрілів українських областей.
Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА – Зеленський
