Одразу троє гравців збірної Єгипту вибули під час поєдинку з Іраном

У матчі із збірною Ірану збірна Єгипту зіграла внічию, що дозволило їй вийти у 1/16 фіналу чемпіонату. Проте у наступній грі проти Австралії можуть не брати участь три важливих гравці – Мохамед Салах, Махмуд Сабер та Мохамед Абдельмонем. Салах відчув дискомфорт у стегні та був замінений під час матчу. У свою чергу, Сабер відчув м’язовий дискомфорт, а Абдельмонем отримав травму гомілкостопа. Всі троє гравців очікує медичне обстеження, результати якого визначать тривалість їх відсутності на полі. Бельгійська збірна також втратила свого ключового гравця на початку плей-офф.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *