Польща вимагає націоналізувати будівлю колишнього генерального консульства Росії в Гданську через борги, які Росія має перед польською владою. Генпрокуратура Польщі подала позов на це. Колишнє консульство було закрите у грудні 2025 року, а в квітні відключили електроенергію та опалення через борги у розмірі 5,5 млн злотих. Росія стверджує, що ця будівля є її власністю, але польська влада стверджує, що вона належить державі. Польські посадовці проводять відповідні заходи для звільнення приміщення.
Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги
