РФ атакувала АЗС у Запоріжжі та на Харківщині

У ніч на 27 червня російські військові атакували автозаправні станції у Запоріжжі та Харківській областях. У Запоріжжі після удару загорівся резервуар з газом та адміністративна будівля, але людей не постраждало. Рятувальники швидко загасили пожежу. В Харківській області були атаковані дві АЗС у Солоницівській громаді. На одній з них зруйнована будівля та спалахнула пожежа, а також пошкоджено техніку. Інша станція також постраждала від удару, але без людських жертв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *