Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

За інформацією голови обласної військової адміністрації Олега Григорова, війська Російської Федерації атакували автозаправну станцію на околиці Сум. У результаті цього нападу постраждали троє цивільних осіб. Також були пошкоджені автомобілі. Наразі встановлюються подробиці цієї події.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *