За інформацією голови обласної військової адміністрації Олега Григорова, війська Російської Федерації атакували автозаправну станцію на околиці Сум. У результаті цього нападу постраждали троє цивільних осіб. Також були пошкоджені автомобілі. Наразі встановлюються подробиці цієї події.
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
