США атакували іранські військові цілі

Американське Центральне командування (CENTCOM) повідомило, що у п’ятницю, 26 червня, вони влаштували удари по іранських військових об’єктах у відповідь на напад на комерційне судно у Ормузькій протоці. Зазначається, що під удар потрапили місця зберігання ракет, безпілотників та радіолокаційні об’єкти. CENTCOM заявив, що іранська агресія порушила режим припинення вогню та загрожує свободі судноплавства у міжнародних водах. США продовжують забезпечувати безпеку для комерційних суден і обіцяють дотримуватися угоди в цьому питанні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *