Уранці в четвер, 25 червня, столиця України, Київ, частково залишився без електропостачання через аварійні відключення, які провела місцева електромережева компанія ДТЕК. Зокрема, на лівому березі міста були застосовані екстрені відключення за командою Укренерго. Людей закликали заощадливо використовувати електроенергію, щоб зберегти енергосистему. Наразі не відомо, що саме спричинило ці відключення, а також чи стосуються вони лише лівого берега чи також правого.
У Києві ввели екстрені відключення світла
