В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників

Українська поліція розкрила велику схему втручання у роботу електро- та газових лічильників, де зловмисники змінювали прилади так, щоб фіксували менший обсяг використаних ресурсів. Ця схема призвела до великих збитків для держави, особливо для операторів енергетичних систем. Координатором цієї діяльності виявився чоловік із Львівщини, який мав мінілабораторію у своїй машині для мобільності. Учасники змови працювали у п’яти областях та в Києві, надавали послуги по переналаштуванню лічильників для зменшення платежів за електрику та газ. Поліція затримала одного з фігурантів та оголосила про підозру двом іншим. За ці дії їм загрожує до 15 років ув’язнення. Невдовзі іншим учасникам змови також буде надана правова оцінка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *