Посадовці з приватних підприємств та їх підлеглі організували шахрайську схему, якою намагалися заволодіти бюджетними коштами, виділеними на розмінування сільськогосподарських земель у трьох областях України. Вони вигадували проведення робіт на вже очищених від вибухонебезпечних предметів ділянках, щоб виглядати як справжні сапери. Зловмисники підкладали боєприпаси, щоб зробити вид, нібито знайшли їх під час робіт. Таким чином, вони намагалися виглядати як герої, які розмінували понад 820 гектарів земель. Наразі шість осіб вже підозрюють у цій схемі, їм загрожує до 12 років в’язниці та конфіскація майна.
Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні
