З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ

У зв’язку з війною на Близькому Сході та нафтовим шоком, один з найбільших нафтовиробників – Об’єднані Арабські Емірати – вийшли з ОПЕК. Тепер Ірак розглядає можливість зробити те ж саме, оскільки став жертвою перекриття поставок з Перської затоки. Ірак розглядає вихід з картелю, якщо не отримає значного збільшення квоти на видобуток. Ірак планує збільшити видобуток до 7 мільйонів барелів на добу. Об’єднані Арабські Емірати також вийшли з ОПЕК через суперечки з Саудівською Аравією щодо розміру квоти на видобуток нафти. Вони мали можливість збільшити виробництво, але обмеження квотами призвело до простою частини потужностей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *