Президент України Володимир Зеленський повідомив, що з початку війни з Росією було повернуто понад 9500 українців з російського полону, з яких 1596 верталися цього року. У п’ятницю, 26 червня, він заявив, що ще 160 українських військовослужбовців було звільнено із полону, де вони перебували вже з 2022 року. Зеленський підкреслив, що Україна продовжує працювати над поверненням всіх своїх громадян із полону в Росії. Він також наголосив на важливості підтримки та адаптації звільнених українців після їх повернення додому. Зеленський також висловив подяку переговорній групі та військовим, які допомагають у проведенні обмінів полоненими.
Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб
