У четвер в Києві в частині районів сталося аварійне відключення електропостачання через технічні проблеми в енергосистемі. Укренерго повідомило про це 25 червня. Внаслідок технічного порушення у частині районів було застосовано аварійні відключення для всіх споживачів. Енергетики вже почали аварійно-відновлювальні роботи і роблять все можливе, щоб якнайшвидше відновити електропостачання. Обмеження будуть скасовані після стабілізації ситуації. Людям рекомендують стежити за оновленнями на офіційних сторінках Укренерго. Також у попередні дні трапилися відключення електропостачання у різних районах Києва та інших регіонах України через різні причини, включаючи технічні проблеми та удари по енергетичній інфраструктурі.
Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення
